2 A34 Ajans

about us

A34 ajans merkezi İstanbul'da bulunan reklam ihtiyaçlarınızı zahmetsizce en kolay şekilde satın alabilmeniz için çözümler sunan, yepyeni bir tasarım, pazarlama ve üretim şirketidir.

Profesyönel tasarımcılar, pazarlamacılar ve imalat konusunda uzman bir ekipten oluşan A34, siparişleriniz ve üretimini istediğiniz tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek çözümler üretmek için hizmetinizdedir. "Fikirden teslim" sloganıyla yola çıkan A34, Web Tasarım, Grafik Tasarım, Ambalaj, Matbaa, Promosyon ve Ürün Geliştirme konularında uzmanlaşmıştır.
Bizimle çalışmak, işlerinizde süreç boyunca size rehberlik edecek ekibimizle oldukça rahat ve bir o kadarda hızlı ve esnek hale gelecek ve bu profesyönellik sizde alışkanlık yaratacaktır.
1 - İstanbulun merkezinde yüzlerce fabrika ve üretim tesislerinin ortasında bulunduğumuzdan siparişlerinizi kaliteden ödün vermeden en sağlam ve en hızlı bir biçimde üretebiliyoruz.
2 - Yöneticimiz uzun yıllar Avrupa ile çalıştığından dolayı, müşterilerimizin isteklerini tam ve doğru olarak anlayarak dakiklik, disiplin, kalite kontrol, paketleme gibi konularda Avrupa standartlarına uygun olarak hizmet verebilmekteyiz.
3 - Avrupa pazarındaki tecrübemiz ve bilgimiz, en çağdaş tasarımları ve en kaliteli hizmeti alacağınızın bir garantisidir.
4 - Portföyümüzdeki müşterilerimiz ile 4 farklı dilde iletişim kurabiliyoruz. 1- Türkçe 2- İngilizce 3-Almanca 4-Hollandaca
5 - Biz; üretim ve tasarım konusunda bilgisi tam, söz verildiği zamanda iş teslimi yapan ve kalite konusunda en iyi kalitede imalat için son sistem makinelerin kullanıldığı üretim tesisleri ile çalışan bir firmayız.
6 - İstekleriniz, tesislerimizdeki tasarım ekibimiz ile hızlı ve esnek hale gelecek. Ürün geliştirme uzmanlarımız, tasarım söz konusu olduğu zaman programcılarımız, web tasarımcılarımız, ürün tasarımcılarımız ve illustrasyon sanatçılarımız her türlü siparişlerinizde size yardımcı olmak için burada olacak.
7 - Web tasarımcılarımız ile çok kısa bir sürede, tanıtım yada satış yapabileceğiniz web sitenizi tasarlayabilir ve projelerinizi hızlı bir şekilde hayata geçirebilirsiniz.

Firmamız, uzun yıllar bu sektörde deneyimi ile müşterilerine güven vermiş olup bünyesine yeni ürünler ekleyerek müşteri memnuniyeti için çalışarak büyüyor. Ürün tasarımı ve kalite güvence birimleri (Kalite standartları enstitüsü) tarafından desteklenen geniş bir ürün yelpazesi sağlamak için tüm trendleri takip ettiğimizden emin olabilirsiniz. TURKISH QUALITY LABEL Müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunabilmek ve hatasız iş üretmek için, bütün üretim sürecini izliyoruz ve tüm dikkatimizi bu noktaya odaklayarak çalışıyoruz. A34 olarak bizi diğer rakiplerimizden ayıran özelliklerin başında, alınan siparişleri kalite kontrol sistemi ile imal etmemiz ve müşterilerimizin de bu gerçeğinin farkında olmasını sağlamamızdır. Her ürün için bir kalite kontrol sistemine ihtiyaç duymamız bize her ürün için özel denetçi atanmasna zorlamıştır. Amacımız müşterilerimize en iyi kalite ve sürekliliği sağlamaktır. Biz iş teslimi için belirtilen tarihlere önem vererek özelliklerine göre çalışma